Weinrot Schicksal
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Weinrot Schicksal


 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Place of blind souls

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Alice Rothschild

Alice Rothschild


Mesaje : 29
Data de înscriere : 13/08/2009

Place of blind souls Empty
MesajSubiect: Place of blind souls   Place of blind souls Icon_minitimeJoi Aug 13, 2009 8:38 pm

Isi trecu o mana prin parul negru ca abisul.Ochii-i glaciari priveau atat de tristi ploaia .Mana ii ramase pe vioara.Tocmai terminase de cantat "Devil's Trill". Ofta.
"Cine ar mai fi crezut ca stiu sa cant la vioara." gandi ea
Sus In jos
D.A.Giovanni

D.A.Giovanni


Mesaje : 44
Data de înscriere : 12/08/2009

Place of blind souls Empty
MesajSubiect: Re: Place of blind souls   Place of blind souls Icon_minitimeJoi Aug 13, 2009 8:43 pm

Se freca la ochi,din nou fondul de ten nu`si facuse prea bine treaba,ofta.Batu in lemnul masiv,glezna stanga pasing un pas inapoi,se indeparta.
Sus In jos
Alice Rothschild

Alice Rothschild


Mesaje : 29
Data de înscriere : 13/08/2009

Place of blind souls Empty
MesajSubiect: Re: Place of blind souls   Place of blind souls Icon_minitimeJoi Aug 13, 2009 8:51 pm

Ofta indelung.Nepasatoare,se gandi ce nefericit o mai fi cautand-o.Aseza vioara la locul sau apoi isi puse ochelarii la ochi.Deschise incet usa.
Sus In jos
D.A.Giovanni

D.A.Giovanni


Mesaje : 44
Data de înscriere : 12/08/2009

Place of blind souls Empty
MesajSubiect: Re: Place of blind souls   Place of blind souls Icon_minitimeJoi Aug 13, 2009 8:54 pm

-Doamna Anastacia?! Ridica rigid din spranceana,asteptand.Isi scoase doua foi din rucsacul ce`l tinea pe un umar.
Sus In jos
Alice Rothschild

Alice Rothschild


Mesaje : 29
Data de înscriere : 13/08/2009

Place of blind souls Empty
MesajSubiect: Re: Place of blind souls   Place of blind souls Icon_minitimeJoi Aug 13, 2009 9:06 pm

-Alice Rothschild.raspunse ea calma apoi zambi scurt ,usor schitat
Ofta indelung din nou , privindu-l usor confuza.
-O cauti pe doamna Anastacia ,a?S-ar putea sa am adresa ei.
Sus In jos
D.A.Giovanni

D.A.Giovanni


Mesaje : 44
Data de înscriere : 12/08/2009

Place of blind souls Empty
MesajSubiect: Re: Place of blind souls   Place of blind souls Icon_minitimeJoi Aug 13, 2009 9:09 pm

-A angajat o trupa de dansatori,cred ca am gresit adresa,ma scuzati! Se uita confuz pe foile indoite la colturi,si patate.
-''Anemie nenorocita'' isi reprosa.
Sus In jos
Alice Rothschild

Alice Rothschild


Mesaje : 29
Data de înscriere : 13/08/2009

Place of blind souls Empty
MesajSubiect: Re: Place of blind souls   Place of blind souls Icon_minitimeJoi Aug 13, 2009 9:12 pm

-Haide intra.Cred ca am adresa dansei cum am mai zis .Si nu deranjezi.se stradui ea sa fie amabila
Intra din nou in apartamentul de un alb complet lasand usa deschisa in caz ca tanarul si-ar fi dorit sa intre.
Sus In jos
D.A.Giovanni

D.A.Giovanni


Mesaje : 44
Data de înscriere : 12/08/2009

Place of blind souls Empty
MesajSubiect: Re: Place of blind souls   Place of blind souls Icon_minitimeJoi Aug 13, 2009 9:14 pm

Se pipai la buzunar,in caz ca avea nevoie de pastile.Rasufla usurat,simtind ca sunt la locul sau,la ce probleme avea de pura uitare.Indoi foile bagandu`le intr-un buzunar,pe care il nimerise.Intra.
Sus In jos
Alice Rothschild

Alice Rothschild


Mesaje : 29
Data de înscriere : 13/08/2009

Place of blind souls Empty
MesajSubiect: Re: Place of blind souls   Place of blind souls Icon_minitimeJoi Aug 13, 2009 9:22 pm

Il privi cu coada ochiului si zambi satanic.Corpul sau mare (2 m) se indrepta catre un raft plin cu carti.Mainile sale incepura sa caute printre carti un fel de mini-mapa.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Place of blind souls Empty
MesajSubiect: Re: Place of blind souls   Place of blind souls Icon_minitime

Sus In jos
 
Place of blind souls
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Yuu's place
» Heinrich's place
» Josh`s place

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Weinrot Schicksal :: Berlin :: Apartamente-
Mergi direct la: