Weinrot Schicksal
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Weinrot Schicksal


 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Totul sau nimic

In jos 
+3
Jessyka Rockford
D.A.Giovanni
J. Josh
7 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul
AutorMesaj
H. Ebru Pixie

H. Ebru Pixie


Mesaje : 79
Data de înscriere : 13/08/2009
Localizare : Ia ghicitit si voi.. Unde as putea fi?

Totul sau nimic - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Totul sau nimic   Totul sau nimic - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Aug 13, 2009 6:56 pm

Isi ridica privirea subtil, vazand ca blondul era aproape de ea. Isi scutura capul, intr-un mod neobservabil. Zambi subtire
Sus In jos
J. Josh

J. Josh


Mesaje : 130
Data de înscriere : 13/08/2009

Totul sau nimic - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Totul sau nimic   Totul sau nimic - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Aug 13, 2009 6:58 pm

-Uhm...Salut!
Isi trecu mana pe la ceafa,voia sa stie de ce il privea asa ...probabil avea ceva sa`i spuna sau...
Sus In jos
H. Ebru Pixie

H. Ebru Pixie


Mesaje : 79
Data de înscriere : 13/08/2009
Localizare : Ia ghicitit si voi.. Unde as putea fi?

Totul sau nimic - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Totul sau nimic   Totul sau nimic - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Aug 13, 2009 7:00 pm

-Uhhh... Buna! spuse, cu un murmur.
Il privii mai bine pe sub genele lungi, date cu rimel
Sus In jos
J. Josh

J. Josh


Mesaje : 130
Data de înscriere : 13/08/2009

Totul sau nimic - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Totul sau nimic   Totul sau nimic - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Aug 13, 2009 7:02 pm

-Scuze..ori am visat sau..chiar ma priveai?
Dadu din umeri asteptand un raspuns rapid fiindca nu voia s`o faca pe satena sa`l astepte.
-Apropo eu sunt Josh!
Sus In jos
H. Ebru Pixie

H. Ebru Pixie


Mesaje : 79
Data de înscriere : 13/08/2009
Localizare : Ia ghicitit si voi.. Unde as putea fi?

Totul sau nimic - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Totul sau nimic   Totul sau nimic - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Aug 13, 2009 7:04 pm

-Te priveam... cred... spuse incet. Si eu sunt Pixie!
I se puse un nod in gat, dar inghiti rapid si disparu
Sus In jos
J. Josh

J. Josh


Mesaje : 130
Data de înscriere : 13/08/2009

Totul sau nimic - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Totul sau nimic   Totul sau nimic - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Aug 13, 2009 8:40 pm

-Aham..Incantat!
Zambi usor apoi privi spre satena.
-Cred ca ma intorc.Mai vorbim!
Sus In jos
Jessyka Rockford

Jessyka Rockford


Mesaje : 38
Data de înscriere : 12/08/2009
Varsta : 27
Localizare : Undeva prin pat..Caut cearceaful ><

Totul sau nimic - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Totul sau nimic   Totul sau nimic - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Aug 13, 2009 8:48 pm

In timpul acesta,tanara isi lua un simplu suc de portocale,evitand contactul cu alcoolul,ca deobicei.Privi in jurul sau.Se pare ca nimeni nu se mai dadea in spectacol.Cel putin..nu inca.
Isi ridica capul dintre palme,luand o gura de suc in timp ce gandul ii fugea in alta parte.
Sus In jos
J. Josh

J. Josh


Mesaje : 130
Data de înscriere : 13/08/2009

Totul sau nimic - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Totul sau nimic   Totul sau nimic - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Aug 13, 2009 8:49 pm

Se intoarse la fata stand pe scaun.Isi sprijini tampla in palma stanga privind`o.
-Scuze daca te`am facut sa astepti,nu a fost cu intentie!
Sus In jos
Jessyka Rockford

Jessyka Rockford


Mesaje : 38
Data de înscriere : 12/08/2009
Varsta : 27
Localizare : Undeva prin pat..Caut cearceaful ><

Totul sau nimic - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Totul sau nimic   Totul sau nimic - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Aug 13, 2009 8:54 pm

-Nu'i nici o problema.Daca te retin cumva,poti sa pleci.Nu m-ar deranja.
Afisa un zambet slab,in timp ce privea lichidul portocaliu din paharul sau.Casca.
Sus In jos
J. Josh

J. Josh


Mesaje : 130
Data de înscriere : 13/08/2009

Totul sau nimic - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Totul sau nimic   Totul sau nimic - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Aug 13, 2009 8:55 pm

-Nu,nu am de gand sa plec.
Isi trecu mana prin par asteptand ca ceva sa se intample.Din cand in cand ii privea paharul fetei dorind sa mai guste o data,dar totusi...stia ce se va intampla.
Sus In jos
Jessyka Rockford

Jessyka Rockford


Mesaje : 38
Data de înscriere : 12/08/2009
Varsta : 27
Localizare : Undeva prin pat..Caut cearceaful ><

Totul sau nimic - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Totul sau nimic   Totul sau nimic - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Aug 13, 2009 8:58 pm

-Hmm..te-ai mai facut vreodata de ras in fata rudelor tale?
Se trezi vorbind.Intrebarea asta doar o gandise,insa le dadu grai cuvintelor,fara sa-si dea seama,dorind doar sa afle raspunsul in timp ce-si luase la loc hanoracul pe umeri.
Sus In jos
J. Josh

J. Josh


Mesaje : 130
Data de înscriere : 13/08/2009

Totul sau nimic - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Totul sau nimic   Totul sau nimic - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Aug 13, 2009 9:00 pm

Isi lasa capulinjos prijinit de palma.Se simtea oarecum jenat insa nu spuse nimic ceva vreme gandindu`se laintrebare.
-Eu...nuamvrut sa fac asta!doar atat era in stare sa zica,nici nu maiavea curajulsa`si ridice capul.
Sus In jos
Jessyka Rockford

Jessyka Rockford


Mesaje : 38
Data de înscriere : 12/08/2009
Varsta : 27
Localizare : Undeva prin pat..Caut cearceaful ><

Totul sau nimic - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Totul sau nimic   Totul sau nimic - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Aug 13, 2009 9:04 pm

Zambetul ii pierise de pe chip,dandu-si dabia acuma seama de intrebarea pe care i-o adresase acum cateva clipe,inc ercand sa se scuze.
-Umm.Scuze..Nu am vrut sa te intreb asta,dar..Doar o gandisem..
Sus In jos
J. Josh

J. Josh


Mesaje : 130
Data de înscriere : 13/08/2009

Totul sau nimic - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Totul sau nimic   Totul sau nimic - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Aug 13, 2009 9:11 pm

Dadu din umeri fiind inca nelinistit.Isi ridica putin chipul vazand ca tipa se imbraca.
-Pleci?
Sus In jos
Jessyka Rockford

Jessyka Rockford


Mesaje : 38
Data de înscriere : 12/08/2009
Varsta : 27
Localizare : Undeva prin pat..Caut cearceaful ><

Totul sau nimic - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Totul sau nimic   Totul sau nimic - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Aug 13, 2009 9:15 pm

-Ar cam fi cazul.Simt cum o sa pic din picioare in orice moment.
Casca,punandusi mana la gura.Se ridica incet,inchizanduse la hanorac.
Sus In jos
J. Josh

J. Josh


Mesaje : 130
Data de înscriere : 13/08/2009

Totul sau nimic - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Totul sau nimic   Totul sau nimic - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Aug 13, 2009 9:23 pm

-Vrei sa chem un taxi?Nu ma simt in staresa te duc acasa...
Oarecum ingrijorat o privi pe tipa asteptand un raspuns.
Sus In jos
Jessyka Rockford

Jessyka Rockford


Mesaje : 38
Data de înscriere : 12/08/2009
Varsta : 27
Localizare : Undeva prin pat..Caut cearceaful ><

Totul sau nimic - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Totul sau nimic   Totul sau nimic - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Aug 13, 2009 9:29 pm

-Nu te deranja,te rog.Ma descurc si singura,doar sunt majora.
Afisa din nou un zambet prietenesc luandusi geanta.Nu prea'i placea sa o intrebe cineva de fiecare data cate un lucru,chiar daca erau ingrijorati sau ceva de genul.Asa facxea si cu parintii sai.Ii linistea in cateva clipe mai apoi pleca.
Isi puse geanta pe umar facandui mai apoi cu mana,apropriinduse de iesire.
-Poate ne mai vedem.Noapte buna!
Sus In jos
J. Josh

J. Josh


Mesaje : 130
Data de înscriere : 13/08/2009

Totul sau nimic - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Totul sau nimic   Totul sau nimic - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Aug 13, 2009 9:30 pm

-Desigur!
Afisa un zambet prietenesc si calm apoi ii facu cu mana fetei continuand propozitia:
-Noapte buna!
Sus In jos
H. Ebru Pixie

H. Ebru Pixie


Mesaje : 79
Data de înscriere : 13/08/2009
Localizare : Ia ghicitit si voi.. Unde as putea fi?

Totul sau nimic - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Totul sau nimic   Totul sau nimic - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Aug 13, 2009 9:33 pm

Din nou se uita la cei de la mese, se imputinasera foarte repede. Blondul numai era cu acea fata, remarca intr-un final.
Sus In jos
J. Josh

J. Josh


Mesaje : 130
Data de înscriere : 13/08/2009

Totul sau nimic - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Totul sau nimic   Totul sau nimic - Pagina 2 Icon_minitimeVin Aug 14, 2009 3:12 am

Isi lasa din nou capul pe suprafata de lemn inchizandu`si ochii.Incerca sa se abtina de a mai face alt scandal,privi cu coada ochiului usa de la iesire.Sa plece sau nu?
Sus In jos
H. Ebru Pixie

H. Ebru Pixie


Mesaje : 79
Data de înscriere : 13/08/2009
Localizare : Ia ghicitit si voi.. Unde as putea fi?

Totul sau nimic - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Totul sau nimic   Totul sau nimic - Pagina 2 Icon_minitimeVin Aug 14, 2009 3:22 am

Se ridica usor, trrcand pe langa mese, dar se sprijini rapid de una dintre mese, ametita
Sus In jos
J. Josh

J. Josh


Mesaje : 130
Data de înscriere : 13/08/2009

Totul sau nimic - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Totul sau nimic   Totul sau nimic - Pagina 2 Icon_minitimeVin Aug 14, 2009 3:25 am

Isi ascunse u mana stanga un cascat mic sperand sa nu fie prea observabil.Privirea lui ocupa toata incaperea dand si de persoana pe care o cauta,Pixie.O privi pentru cateva momente si fara sa se ridice sau sa faca vreo miscare mai mare intreba:
-Te simti bine?
Sus In jos
H. Ebru Pixie

H. Ebru Pixie


Mesaje : 79
Data de înscriere : 13/08/2009
Localizare : Ia ghicitit si voi.. Unde as putea fi?

Totul sau nimic - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Totul sau nimic   Totul sau nimic - Pagina 2 Icon_minitimeVin Aug 14, 2009 3:28 am

-Da... cred. spuse, comandandu-si un pahar cu limonada, punandu-si mana la funte. Temperatura trecuse peste ce normala, chiar daca cu putin.
Sus In jos
J. Josh

J. Josh


Mesaje : 130
Data de înscriere : 13/08/2009

Totul sau nimic - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Totul sau nimic   Totul sau nimic - Pagina 2 Icon_minitimeVin Aug 14, 2009 3:34 am

O astepta sa`si omande ceva,apoi sa gandi sa se ridice de la masa.Pleca spre ia comandand si el o limonada.Dupa ce omanda fu adusa acesta ii propuse eva:
-Hai la masa aceea,putem vorbi!
O privea cam ingrijorat insa nu dadu niciun semn ca ar sti ce se intampla cu ea.
Sus In jos
H. Ebru Pixie

H. Ebru Pixie


Mesaje : 79
Data de înscriere : 13/08/2009
Localizare : Ia ghicitit si voi.. Unde as putea fi?

Totul sau nimic - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Totul sau nimic   Totul sau nimic - Pagina 2 Icon_minitimeVin Aug 14, 2009 3:36 am

Aproba din cap, strangand usor din ochi, incercand sa nu fie observata. Lua o gura de limonada
Sus In jos
Continut sponsorizat





Totul sau nimic - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Totul sau nimic   Totul sau nimic - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Totul sau nimic
Sus 
Pagina 2 din 6Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Weinrot Schicksal :: Berlin :: Baruri-
Mergi direct la: