Weinrot Schicksal
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Weinrot Schicksal


 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Patricia's Apartament

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Morgan Patricia White

Morgan Patricia White


Mesaje : 11
Data de înscriere : 13/08/2009
Varsta : 29
Localizare : Aici,acolo,peste tot ! Peste tot si nicaieri ...

Patricia's Apartament Empty
MesajSubiect: Patricia's Apartament   Patricia's Apartament Icon_minitimeJoi Aug 13, 2009 2:40 am

OOC : Miercuri dimineata,ora 11:00,apartamentul Patriciei,centrul orasului.

BIC

Se dadu jos din pat,privind dezordinea din camera si oftand incet.Deabia trecuse de prima ei garda si lucrurile decursesera destul de bine,insa nu se asteptase sa fie atat de obosita.
Privi cadranul ceasului de pe noptiera,ajugand la conluzia ca dormise numai 4 ore ...
Sus In jos
J. Josh

J. Josh


Mesaje : 130
Data de înscriere : 13/08/2009

Patricia's Apartament Empty
MesajSubiect: Re: Patricia's Apartament   Patricia's Apartament Icon_minitimeJoi Aug 13, 2009 2:43 am

Se apropie cu pasi lenti de usa,degetele sale facand contact cu suprafata de lemn rasunand in ecou.Isi aseza mai bine gulerul de la camasa tinand in brate un pachet.
Sus In jos
Morgan Patricia White

Morgan Patricia White


Mesaje : 11
Data de înscriere : 13/08/2009
Varsta : 29
Localizare : Aici,acolo,peste tot ! Peste tot si nicaieri ...

Patricia's Apartament Empty
MesajSubiect: Re: Patricia's Apartament   Patricia's Apartament Icon_minitimeJoi Aug 13, 2009 2:45 am

Tresari imediat ce auzi bataile in usa si sari d epe pat,privind spre usa si gandind in graba ce sa faca in legatura cu dezordinea din camera.Renunta totusi si merse sa deschida usa,punandu-si intre timp o camasa alba pe ea.
-Buna,zise Patricia straduindu-se sa-si ascunda un cascat.
Sus In jos
J. Josh

J. Josh


Mesaje : 130
Data de înscriere : 13/08/2009

Patricia's Apartament Empty
MesajSubiect: Re: Patricia's Apartament   Patricia's Apartament Icon_minitimeJoi Aug 13, 2009 2:48 am

-Buna dimineata domnisoara..Imi pare rau daca deranjez dar...
Se opri pentru un timp analizand`o cu privirile apoi isi indrepta chipul spre pachetul ce`l tinea in brate continuand propozitia.
-Dar v`am ades asta!
Intinse mana spre fata trecandu`si cealalta mana pe la ceafa.
-Imi pare rau daca deranjez,am primit asta de la postas,a spus ca se grabea si nu mai putea ajunge aici asa ca m`a rugat pe mine sa adus pachetul acesta.
Sus In jos
Morgan Patricia White

Morgan Patricia White


Mesaje : 11
Data de înscriere : 13/08/2009
Varsta : 29
Localizare : Aici,acolo,peste tot ! Peste tot si nicaieri ...

Patricia's Apartament Empty
MesajSubiect: Re: Patricia's Apartament   Patricia's Apartament Icon_minitimeJoi Aug 13, 2009 2:51 am

-Nici o problema.Intra te rog,zise blonda luand pachetul,zambind si dandu-se la o parte din usa,facandu-i loc.Multumesc pentru ... livrare si,scuza te rog toata dezordinea.
Privi din nou catre halatele pe care le lasase pe canapea pentru a le duce la curatatorie,pantofii pe care ii descaltase in camera de zi si fusta aruncata pe podea.
-Am ajuns aseara tarziu si eram destul de obosita,asa ca nu am prea avut timp de curatenie.Te servesc cu o cafea ?
Sus In jos
J. Josh

J. Josh


Mesaje : 130
Data de înscriere : 13/08/2009

Patricia's Apartament Empty
MesajSubiect: Re: Patricia's Apartament   Patricia's Apartament Icon_minitimeJoi Aug 13, 2009 2:54 am

Privi cu coada ochiului rapid camera intrand in incapere.Zari canapeaua unde se aseza oftand scurt si trecandu`si mana prin par.
-Cu placere,nu a fost cine stie ce.
Statu putin pe ganduri daca sa serveasca sau nu o cafea apoi dadu un raspuns scurt.
-Da!
Sus In jos
Morgan Patricia White

Morgan Patricia White


Mesaje : 11
Data de înscriere : 13/08/2009
Varsta : 29
Localizare : Aici,acolo,peste tot ! Peste tot si nicaieri ...

Patricia's Apartament Empty
MesajSubiect: Re: Patricia's Apartament   Patricia's Apartament Icon_minitimeJoi Aug 13, 2009 2:56 am

-OK !
Disparu pentru cateva clipe in bucatarie,timp in care se apuca sa roscoleasca prin dulapuri,reusind in final sa rastoarne zaharul pe bufet.Gasi in cele din urma cafeaua si doua cesti,asa ca in 5 minute f inapoi in camera de zi,oferindu-i una din cesti si strangand repede hainele mprastiate.
-Apropo,ma cheama Morgan Patricia,se prezenta ea zambind in timp ce strangea doua halate.
Sus In jos
J. Josh

J. Josh


Mesaje : 130
Data de înscriere : 13/08/2009

Patricia's Apartament Empty
MesajSubiect: Re: Patricia's Apartament   Patricia's Apartament Icon_minitimeJoi Aug 13, 2009 3:00 am

Lua una din cesti zambind.Dadu din cap in semn de multumesc apoi adauga:
-Am auzit de tine..Incantat!Iar eu sunt Jame Jash.
Lua o gura din lichidul maroniu punand ceasca apoi pe masa din fata lui.
Sus In jos
Morgan Patricia White

Morgan Patricia White


Mesaje : 11
Data de înscriere : 13/08/2009
Varsta : 29
Localizare : Aici,acolo,peste tot ! Peste tot si nicaieri ...

Patricia's Apartament Empty
MesajSubiect: Re: Patricia's Apartament   Patricia's Apartament Icon_minitimeJoi Aug 13, 2009 3:05 am

Se aseza si ea in final pe canapea si gusta cafeaua,privind in cele din urma inapoi spre Josh.
-Ai auzit de mine ?repeta blonda.La ce te referi ?
Isi trecu mana prin parul lung si destul de ciufulit,gandindu-se in acelasi timp la programarile de azi.
Sus In jos
J. Josh

J. Josh


Mesaje : 130
Data de înscriere : 13/08/2009

Patricia's Apartament Empty
MesajSubiect: Re: Patricia's Apartament   Patricia's Apartament Icon_minitimeJoi Aug 13, 2009 3:10 am

-Etto..Ti`am auzit numele.
Raspunse acesta intr`un final dupa ce se mai gandi putin.
-Nu stiu,dar imi este cunoscut.
Sus In jos
Morgan Patricia White

Morgan Patricia White


Mesaje : 11
Data de înscriere : 13/08/2009
Varsta : 29
Localizare : Aici,acolo,peste tot ! Peste tot si nicaieri ...

Patricia's Apartament Empty
MesajSubiect: Re: Patricia's Apartament   Patricia's Apartament Icon_minitimeJoi Aug 13, 2009 3:13 am

-Nu conteaza,chicoti pentru o clipa Patricia.Cum te numesti ?intreba in final blonda,lasand ceasca de cafea pe masuta din fata canapelei.
Isi gasi repede un elastic,prinzandu-si parul intr-o coada si isi mai incheie un nasture de la camasa,gandindu-se ca nu alesese tocmai cea mai potrivita tinuta.
Sus In jos
J. Josh

J. Josh


Mesaje : 130
Data de înscriere : 13/08/2009

Patricia's Apartament Empty
MesajSubiect: Re: Patricia's Apartament   Patricia's Apartament Icon_minitimeJoi Aug 13, 2009 5:09 am

Mai lua o gura din cafea tinand cescuta in mana privind`o pe fata atent.
-Josh...Jame Josh!raspunse aceste repetand de doua ori prenumele pentru a fi sigur ca nu`l greseste.
Sus In jos
Morgan Patricia White

Morgan Patricia White


Mesaje : 11
Data de înscriere : 13/08/2009
Varsta : 29
Localizare : Aici,acolo,peste tot ! Peste tot si nicaieri ...

Patricia's Apartament Empty
MesajSubiect: Re: Patricia's Apartament   Patricia's Apartament Icon_minitimeJoi Aug 13, 2009 9:49 pm

-Incantata.Locuiesti prin apropiere ?continua Patricia privind cescuta de pe masa si zambind .
Sus In jos
D.A.Giovanni

D.A.Giovanni


Mesaje : 44
Data de înscriere : 12/08/2009

Patricia's Apartament Empty
MesajSubiect: Re: Patricia's Apartament   Patricia's Apartament Icon_minitimeJoi Aug 13, 2009 10:55 pm

Batu imperceptibil la usa,isi scoase doua foi indoite la colturi,patete,de`a dreptul jegoase.Isi freca ochi pentru a vedea putin mai bine,glezna stanga ii se indeparte de usa,astepta.
Sus In jos
Morgan Patricia White

Morgan Patricia White


Mesaje : 11
Data de înscriere : 13/08/2009
Varsta : 29
Localizare : Aici,acolo,peste tot ! Peste tot si nicaieri ...

Patricia's Apartament Empty
MesajSubiect: Re: Patricia's Apartament   Patricia's Apartament Icon_minitimeJoi Aug 13, 2009 11:16 pm

Se scuza cateva clipe,ridicandu-se de pe canapea si mergand in hol.
Se opri mai intai in fata oglinzii,aranjandu-si camasa si invinovatindu-se din nou ca nu-si alesese prea bine tinuta in care sa intampine musafirii,gandindu-se deja la parerea pe care probabil si-o facuse Josh despre ea.
-Buna!zise blonda deschizand usa si privind atenta persoana din fata ei.
Sus In jos
D.A.Giovanni

D.A.Giovanni


Mesaje : 44
Data de înscriere : 12/08/2009

Patricia's Apartament Empty
MesajSubiect: Re: Patricia's Apartament   Patricia's Apartament Icon_minitimeJoi Aug 13, 2009 11:18 pm

-Doamna Smith Alice?! Inevitabilul,nu isi ridica privirile din foi,chiar daca persoana se afisase in fata lui.Deschise a doua foaie,utiadnu-se peste alte date.
Sus In jos
Morgan Patricia White

Morgan Patricia White


Mesaje : 11
Data de înscriere : 13/08/2009
Varsta : 29
Localizare : Aici,acolo,peste tot ! Peste tot si nicaieri ...

Patricia's Apartament Empty
MesajSubiect: Re: Patricia's Apartament   Patricia's Apartament Icon_minitimeJoi Aug 13, 2009 11:42 pm

-Nu,nu cred,zambi Patricia sprijinindu-se de tocul usii si privindu-l in continuare.Si nici nu stiu daca te pot ajuta sa o gasesti ...
Sus In jos
Continut sponsorizat





Patricia's Apartament Empty
MesajSubiect: Re: Patricia's Apartament   Patricia's Apartament Icon_minitime

Sus In jos
 
Patricia's Apartament
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Pixie's apartament...
» Giovani`s apartament
» Rose's apartament
» Jessyka'z apartament
» Bed girl...Amanda apartament

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Weinrot Schicksal :: Berlin :: Apartamente-
Mergi direct la: